getin leasing

najszybszy sposób finansowania

Wybierz rodzaj sprzętu, który chcesz kupić

Ciągniki siodłowe leasing
samochodów ciężarowych
Ciągniki siodłowe leasing
maszyn i urządzeń

Leasing samochodów

Leasing samochodów jest najpopularniejszą formą finansowania środków transportu. Decyduje o tym szybkość i łatwość otrzymania finansowania a także przystępny koszt leasingu. Getin Leasing, dzięki bardzo elastycznemu podejściu do każdego przedsiębiorcy jest w stanie zaproponować konkurencyjne rozwiązanie zarówno dla firm nowo powstałych, jak i dużych, z bardzo wysokimi oczekiwaniami co do jakości oferty. Samochody mogą pochodzić od autoryzowanych dilerów, prywatnych importerów lub innych przedsiębiorców np. firm transportowych.

Wymagane dokumenty

Do otrzymania leasingu na samochód wymagane jest przedstawienie dokumentów rejestrowych firmy oraz dokumentu tożsamości oraz, jeśli wymaga tego procedura, dokumentów finansowych.

Parametry leasingu samochodów

Wysokość udziału własnego, czasu trwania leasingu, kwoty wykupu zależą od rodzaju leasingowanego samochodu. Szczegóły opisane są na stronach leasing samochodów dostawczych i leasing samochodów ciężarowych.

Kalkulator leasingowy

Szacunkową wysokość raty leasingowej można wyliczyć za pomocą kalkulatora leasingowego.

Leasing z obsługą serwisową

W ramach umowy leasingowej Getin Leasing oferuje atrakcyjne warunki nabycia towarów i usług związanych z użytkowanym pojazdem:
Likwidacja częściowych szkód komunikacyjnych
Serwis mechaniczny pogwarancyjny
Serwis ogumienia (zakup, wymiana, przechowywanie)
Serwis szyb (naprawa, wymiana)
Szczegółowe informacje na stronie: Leasing z obsługą serwisową

Ubezpieczenie samochodów w leasingu 

Ubezpieczenie samochodu w leasingu jest obowiązkowe w pełnym zakresie OC i AC. Getin Leasing zapewnia atrakcyjne warunki ubezpieczenia. Możliwe jest też skorzystanie z własnego zakładu ubezpieczeń pod warunkiem zapewnienia ubezpieczenia w wymaganym zakresie.

Rejestracja leasingowanego samochodu

Samochód/pojazd będący przedmiotem leasingu rejestrowany jest przez Getin Leasing w wybranym wydziale komunikacji.

Zakończenie umowy leasingu samochodowego

Po zakończeniu umowy w terminie na jaki została zawarta, Leasingobiorcy przysługuje prawo do nabycia własności przedmiotu leasingu za cenę sprzedaży określoną w harmonogramie opłat leasingowych jako kwota  wykupu.